Hidroizoliacija

Kaip atstatyti po žeme esančių konstrukcijų hidroizoliaciją?

Kaip kovoti su drėkstančiomis sienomis rūsiuose ir kitose požeminėse konstrukcijose?

Daugelis hidroizoliacijos atstatymui naudojamų medžiagų yra skirtos tik vidinės pamatų pusės paviršių apdirbimui. Tuo tarpu Bentogrout, injektuojamas į statinio išorę, apsaugo pačią statinio konstrukciją nuo įmirkimo, užkirsdamas kelią armatūros korozijai, esančios pačioje konstrukcijoje. Storas Bentogrout membranos sluoksnis padengia statinio paviršių, užpildo grunte esančias tuštumas ir pačioje konstrukcijoje esančius įtrūkimus, bei plyšius. Bentogrout ypač patrauklus tuo, kad gali pats save užsandarinti atsiradus pastato sėdimams, o dėl jų ir naujiems konstrukcijos įtrūkimams, todėl būtent dėl šios savybės šis hidroizoliacijos būdas išlieka patikimas per visą statinio gyvavimo laiką.

Bentogrout nesusitraukia, nesudžiūsta būdamas po gruntu ir yra atsparus užšalimo/atšilimo ciklams. Mišinys lieka lankstus, išlaiko glaisto konsistenciją visą tarnavimo laiką ir išsaugo brinkimo potencialą (savęs paties sandarinimo savybę). Kadangi Bentogrout prigimtis yra natūralūs mineralai, jis yra darugiškas aplinkai (ekologiškas), o jo tarnavimo laikas viršija statinio gyvavimo laiką!

Bentogrout, tai didelio tankio hidroizoliacinis skiedinys, kurį sudaro užpatentuotas mišinys iš bentonitinio molio ir polimerų, skirtas sandarinimui drėkstančių konstrukcijų, esančių po žeme. Bentogrout injektuojamas skystu pavidalu taip, kad būtų užpildyti tarpas ir esančios tuštumos tarp konstrukcijos ir grunto. Sutankėjusi injektuota medžiaga suformuoja atsparią vandeniui, apsauginę membraną aplink visą požeminę konstrukcijos dalį. Bentogrout gali būti naudojamas sandarinimui pratekėjimų esančių sutrūkinėjusio betono konstrukcijose, juostinių, plytų ir akmens pamatuose.

Darbai atliekami greitai ir lengvai: Bentogrout paprasčiausiai išmaišomas su vandeniu ir injektuojamas. Injektuotas mišinys sutirštėja, išsiplečia ir suformuoja nelaidžią vandeniui membraną. Bentogrout gali būti injektuojamas tiek iš viršaus per gruntą konstrukcijos išorėje, be grunto iškasimo, tiek ir iš statinio vidinės pusės, gręžiant skyles sienose ar grindyse. Darbų vykdymas nereikalauja daug laisvos vietos.